Operator/ka maszyn

Nowy Dwór Mazowiecki Dodane : Wrzesień 12, 2019 ID #7402 Odsłon: 10, dzisiaj 0

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Aplikuj!

Operator/ka maszyn Nowy Dwór Mazowiecki

oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta w pełnym wymiarze godzin;

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus bony i paczki świąteczne ;

- Wdrożenie pod opieką doświadczonego operatora, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień;

- Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;

- Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;

- Ubezpieczenie na życie dla pracowników całkowicie finansowane przez pracodawcę

- Opieka medyczna;

- Zorganizowany dojazd z: Płońska, Raciąża, Nasielska, Smoszewa, Świercza oraz Nowego Miasta;

- Zwrot kosztów dojazdu swoim środkiem transportu;

- Dodatkowo 1 000 zł za polecenie znajomego do pracy.

zadania

- Obsługa maszyn produkujących wyroby higieniczno-kosmetyczne;

- Zasilanie maszyny w surowce do produkcji;

- Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;

- Dążenie do wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego,

- Dbałość o czystość maszyn i urządzeń, surowców oraz produkowanego wyrobu.

oczekujemy

- Wykształcenie minimum zawodowe;

- Praktycznego doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym;

- Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6 );

- Umiejętność współpracy w zespole,

- Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania przekazywanej wiedzy,

- Chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Zadzwoń lub napisz sms "OPERATOR" a oddzwonimy tel. 501326691

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

Strona www: 502250183

    Imię: Maria Piwko

    maria.piwko@randstad.pl Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail